2Tomatoes Games Peak Oil – EN

989 

2Tomatoes Games Peak Oil – EN  2Tomatoes Games 2Tomatoes Games Peak Oil – EN 989 Kč

Popis produktu

Přežijte Peak Oil!

Blíží se Peak Oil a vy jako prezident velké ropné společnosti musíte najít způsob, jak udržet svou společnost nad vodou! K tomu budete muset vytěžit poslední zásoby černého zlata, abyste získali peníze potřebné k investicím do nových technologií, které jistě brzy
nahradí ropu. Samozřejmě se budete snažit přežít tuto krizi legálními prostředky, ale konkurence nebude tak čestná. Takže si možná budete muset ušpinit ruce i vy….

Ve svém tahu ve hře Peak Oil přiřazujete své agenty na různá akční místa na hrací desce. Pokud jsou vaši agenti na daném akčním místě ve většině nebo se rozhodnete poslat jim na pomoc žoldáky, potlačí konkurenci – a umožní vám provést akci. Akce zahrnují: rozvoj a těžbu ropných polí, stavbu ropovodů, najímání nových agentů, nákup nových lodních kontraktů, investice do technologií nahrazujících ropu, PR kampaně, pirátství a manipulaci s veřejným míněním a cenami ropy.
Ropa – malé barely, které při rozvoji nových ropných polí čerpáte z pytle – dojde. Tomu se říká “Peak Oil” a znamená konec hry. Hráči sčítají hodnotu technologií, do kterých během hry investovali a které podporovali. Kdo nejlépe utvářel budoucnost (tj. získal pro svou společnost největší přízeň), vyhrává.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-75 minut. Autor Tobias Gohrbandt, Heiko Günther. EAN 8437016497074. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 8437016497074 Kategorie: , , ,

Související produkty