Abacus Spiele Mamma Mia! Plus

389 

Abacus Spiele Mamma Mia! Plus  Abacus Spiele Abacus Spiele Mamma Mia! Plus 389 Kč

Popis produktu

Tato výroční edice v embosované kovové krabičce obsahuje 180 karet: 6(!) různých ingrediencí a částečně nové objednávky pizzy pro 6 hráčů.

MAMMA MIA! PLUS je určena jak těm, kteří hru MAMMA MIA! ještě neznají, tak fanouškům hry MAMMA MIA!, kteří by si rádi objednali novou pizzu nebo si chtějí zahrát svou oblíbenou hru v šesti hráčích. Hráči se střídají v umisťování ingrediencí, jako jsou salámy nebo houby, na hromádku odhozených karet a snaží se s nimi splnit objednávky. Pokud si hráč myslí, že má potřebné ingredience, může si je také objednat. Zda pořadí skutečně sedí, se však kontroluje až na konci kola. Poté se celá hromádka vyřazených karet otočí a vyhodnotí se karta po kartě. Ingredience použité pro objednávky se shromažďují jako nová zásoba pro další kolo. Nepoužité přísady zůstávají na stole a mohou být použity pro objednávky v dalším kole. Pomáhá špetka taktiky, špetka štěstí a libra(y) paměti. MAMMA MIA! PLUS je jednoduchá, ale zároveň neobvyklá karetní hra, která vzbuzuje chuť na další!

Recenze hry v angličtině:

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 30 minut. Autor Uwe Rosenberg. EAN 4011898080919. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel italský.

Katalogové číslo: 4011898080919 Kategorie: , , ,
Výrobce:Abacus Spiele

Související produkty