Abrams Charades

329 

Abrams Charades  Abrams Abrams Charades 329 Kč

Popis produktu

RODINNÁ HRA ŠARÁDY – V této hře Šarády od Ridley’s Games závodíte s časem, aby váš tým uhodl téma uvedené na herní kartě, aniž byste mluvili, vydávali zvuky nebo vyslovovali slova!
ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO – Tato hra je ideální pro přátele, rodiny i milovníky karetních her! Navíc má rychlý spád, snadno se hraje a rychle se učí!
SKVĚLÝ DÁREK – Tato karetní hra pro děti i dospělé je inspirativním nápadem na dárek pro každého milovníka her. Bez ohledu na příležitost jistě přinese smích a zábavu.
HRA VHODNÁ NA CESTOVÁNÍ – Díky balení v malé krabičce je snadné vzít tuto přenosnou hru kamkoli na večírek! Vhodná pro 4 a více hráčů ve věku 8+. Průměrná herní doba je 20 minut.
RIDLEY’S – Ridley’s vymýšlí vzrušující, originální a kvalitní hry a hračky, které podněcují fantazii, zahání nudu a otevírají svět nesmírné zábavy. Naše hry nabízejí hráčům skutečně jedinečný zážitek díky inovativnímu balení a hře na míru.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. EAN 5055923785973. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . .

Katalogové číslo: 5055923785973 Kategorie: , , ,
Výrobce:Abrams

Související produkty