Abrams The Wes Anderson Collection: The Grand Budapest Hotel

699 

Abrams The Wes Anderson Collection: The Grand Budapest Hotel  Abrams Abrams The Wes Anderson Collection: The Grand Budapest Hotel 699 Kč

Popis produktu

Kniha ze série New York Times: The Wes Anderson Collection zavede čtenáře do zákulisí oscarového filmu The Grand Budapest Hotel. Jedná se o sérii rozhovorů filmového a televizního kritika Matta Zollera Seitze se spisovatelem a režisérem Wesem Andersonem.

Zjistíte více o koncepci filmu, vyslechnete si anekdoty z natáčení a prozkoumáte širokou škálu zdrojů, které inspirovaly scénář – od autora Stefana Zweiga přes filmaře Ernsta Lubitsche po krajiny střední Evropy na přelomu století. Uvnitř jsou také rozhovory s kostýmní výtvarnicí Milenou Canonero, skladatelem Alexandrem Desplatem, hercem Ralphem Fiennesem, produkčním designérem Adamem Stockhausenem a kameramanem Robertem Yeomanem; eseje filmových kritiků Aliho Arikana a Stevena Booneho, filmového teoretika a historika Davida Bordwella, hudební kritičky Olivie Collette a kostýmního konzultanta Christophera Lavertyho. Úvod sepsala dramatička Anne Washburnová. Dříve nepublikované produkční fotografie, umělecká díla a jepice ilustrují každou esej a rozhovor.

Další vlastnosti: Typ hry Kniha. EAN 9781419715716. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781419715716 Kategorie: , , ,
Výrobce:Abrams

Související produkty