Adam’s Apple Games Planet Unknown – EN

2 049 

Adam’s Apple Games Planet Unknown – EN  Adam's Apple Games Adam’s Apple Games Planet Unknown – EN 2049 Kč

Popis produktu

Naší planetě došly zdroje a my jsme nuceni se přestěhovat. Objevili jsme řadu planet a vyslali naše rovery, aby otestovaly jejich prostředí s nadějí na kolonizaci. Naše rovery potvrdily 1-6 životaschopných možností kolonizace. Planet Unknown je soutěžní hra pro 1-6 hráčů, ve které hráči budují a rozvíjejí nejlepší planetu, aby vyhráli!

Cílem každého hráče je vyvinout nejlepší planetu ve hře Planet Unknown. V každém kole umístí každý hráč na svou planetu jeden kámen s dvojím zdrojem, který má tvar polyomina. Každá surovina představuje infrastrukturu potřebnou k zajištění života na planetě. Každé umístění destičky je důležité pro efektivní pokrytí planety a také pro vybudování motoru planety. Po umístění destičky hráči provedou dvě akce spojené s oběma typy infrastruktury na destičce. Buďte opatrní, protože některá umístění dlaždic spustí “meteory”, které ztíží rozvoj všech planet a zabrání jí získat body v jejím řádku a sloupci.


Hra je v angličtině.

Video o hře v AJ:

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-80 minut. Autor Ryan Lambert, Adam Rehberg. EAN 0746160597225. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 0746160597225 Kategorie: , , ,

Související produkty