Alderac Entertainment Group Verdant – EN

1 099 

Alderac Entertainment Group Verdant – EN  Alderac Entertainment Group Alderac Entertainment Group Verdant – EN 1099 Kč

Popis produktu

Verdant je strategická hra pro 1 až 5 hráčů. Vžijete se do role nadšence do pokojových rostlin, který se snaží vytvořit co nejútulnější interiér tím, že sbírá a aranžuje pokojové rostliny a další předměty ve svém domě. Rostliny musíte rozmístit tak, aby měly co nejvhodnější světelné podmínky, a pečovat o ně tak, abyste vytvořili co nejzelenější sbírku.

V každém tahu si vyberete sousední dvojici karty a žetonu a z těchto předmětů pak sestavíte stále se rozšiřující sadu karet, která představuje váš domov. Při snaze o zvýšení zeleně rostlin musíte mít na paměti různé cíle, a to pomocí prostorových shod a používání žetonů předmětů k provádění různých pěstitelských akcí. Můžete také rozvíjet své dovednosti „zeleného palce“, které vám umožní provádět další akce, abyste se o rostliny postarali a vytvořili co nejútulnější interiér!

Recenze hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Abstraktní. Herní doba 30–45 minut. Autor Molly Johnson, Robert Melvin, Aaron Mesburne, Kevin Russ, Shawn Stankewich. EAN 729220071347. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5.

Katalogové číslo: 729220071347 Kategorie: , , ,

Související produkty