Alley Cat Games Autobahn Kickstarter Edition

1 999 

Alley Cat Games Autobahn Kickstarter Edition  Alley Cat Games Alley Cat Games Autobahn Kickstarter Edition 1999 Kč

Popis produktu

Autobahn je ekonomická strategická hra o budování německého dálničního systému ve třech časových obdobích od konce druhé světové války až do současnosti.

Po pádu železné opony se otevírají možnosti dalšího rozšíření sítě do východní části země.

Jako ředitel v rámci organizace BundesAutobahn jste zodpovědný za řízení a rozvoj německého spolkového dálničního systému.

Kromě výstavby silnic budete zodpovědní také za usnadnění přepravy zboží do sousedních zemí a výstavbu čerpacích stanic, které budou z této nové dopravy těžit.

Když se budete podílet na rozvoji sítě, získáte místa ve správních radách jednotlivých dálnic a ty vám na začátku každého období zvýší rozpočet.

V průběhu hry vaši členové správní rady nakonec postoupí na prestižnější místa v budově Bundesautobahn, která naopak na konci hry zajistí vítězné body.

Plánujte dopředu, abyste optimalizovali svou efektivitu. Každý vaše rozhodnutí buduje vaši reputaci a získává přístup k novým oddělením a bodovým možnostem, které lépe odpovídají vámi zvolené cestě k vítězství.

Karty v ruce vám umožňují provádět akce na jedné ze sedmi hlavních dálnic.
Pokud chcete své akce využít co nejlépe, než si budete moci karty vzít zpět, musíte je pečlivě naplánovat a dokonale načasovat.

Ukázka hry:

Náhled kickstarterové kampaně:

 

Další vlastnosti: Typ hry Ekonomická, Strategická. Herní doba 90–150 minut. Autor Fabio Lopiano, Nestore Mangone. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 93341 Kategorie: , , ,

Související produkty