Alley Cat Games Zoo Tycoon Deluxe

2 999 

Alley Cat Games Zoo Tycoon Deluxe  Alley Cat Games Alley Cat Games Zoo Tycoon Deluxe 2999 Kč

Popis produktu

Snili jste někdy o tom, že si postavíte a budete řídit vlastní zoologickou zahradu? Nyní můžete tyto sny zrealizovat ve hře Zoo Tycoon.

Vybudujte zoologickou zahradu, která se zaměřuje na všechna významná zvířata jako jsou lvi, gorily nebo sloni a nadchněte své návštěvníky. Navazujte partnerství s národními parky v oblasti ochrany přírody a navracejte ohrožené druhy zpět do volné přírody. Strategicky rozmístěte stánky s občerstvením a obchody se suvenýry, abyste nasytili hosty a zároveň generovali příjmy, které pomohou vaší zoo růst a prosperovat. Čím více peněz vygenerujete, tím více máte možnost vybudovat vlastní zoo snů!

S více než 34 různými druhy (většinu z nich představuje 230 krásných dřevěných figurek) máte nepřeberné množství možností, z nichž si můžete vybrat svá oblíbená zvířata. Výběr zvířat je však jen začátek! Stejně jako ve skutečném životě bude každé úžasné zvíře vyžadovat jedinečnou péči, aby byly splněny jeho individuální potřeby. Pečlivě vyvažujte velikost skupiny a výběhu, sociální složení a blízkost hostů, abyste se pokusili dosáhnout správné rovnováhy mezi spokojeností zvířat a hostů. Štěstí bude hrát obzvlášť důležitou roli při rozmnožování zvířat a při výběru nových zvířat pro doplnění vaší zoo.

Každá hra, kterou budete hrát, bude jiná, což přináší vysokou znovuhratelnost. Díky novému hernímu mechanismu se trh se zvířaty neustále mění podle nabídky a poptávky. Kromě toho budou v každém kole utvářet průběh hry drobné události.

Jedná se o deluxe verzi hry, která přidává všem 234 figurkám zvířat realistické oboustranné potisky a vdechnou tak všem zvířátkům život. Obrázky najdete níže:

Exkluzivní deluxe komponenty:

 

 

Obsah hry (figurky zvířátek budou potištěné):

Další vlastnosti: Typ hry Ekonomická, Strategická. Herní doba 120-180 minut. Autor Marc Dür, Samuel Luterbacher. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 58165 Kategorie: , , ,

Související produkty