Allplay Chomp

429 

Allplay Chomp  Allplay Allplay Chomp 429 Kč

Popis produktu

Éra dinosaurů je tady! Vaším cílem ve hře Chomp je vytvořit stáda dinosaurů a zajistit, aby byli všichni nakrmeni. Býložravci i masožravci potřebují zdroje potravy, ale pokud nejsou masožravci řádně nakrmeni, nevadí jim chroupat bylinky, aby si naplnili břicha!

Hra zahrnuje dvě řady destiček cílů a destiček dinosaurů a v každém tahu si hráči vyberou jednu destičku, kterou přidají do svého osobního rozvržení. Destičky cílů zůstávají stranou pro bodování v závěru hry a destičky dinosaurů jsou rozmístěny před každým hráčem. Destičky dinosaurů obsahují po třech velikostech býložravců a masožravců. Každá destička musí překrývat předchozí, a to buď na čtvrt destičky, půl destičky, nebo dokonce na celou destičku, čímž je zajištěno, že případní zakrytí dinosauři jsou zcela skryti.

Sousedící dinosauři stejného druhu tvoří stáda, která se společně živí, pokud jsou připojena k jednomu zdroji potravy – nebo společně umírají, pokud nejsou nakrmená, sousedí s dehtovou jámou nebo vedle jinak nenakrmeného masožravce!

Na konci hry získá každý živý a nakrmený dinosaurus 1-3 body v závislosti na své velikosti a hráč s nejvyšším skóre vyhrává!

Představení hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rodinná. Herní doba 20 minut. Autor Clarence Simpson. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 20. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.3. Autor Clarence Simpson.

Katalogové číslo: 90553 Kategorie: , , ,
Výrobce:Allplay

Související produkty