Amuza Pizza

490 

Amuza Pizza  Amuza Amuza Pizza 490 Kč

Popis produktu

Ve hře Pizza je každý hráč jedním z kuchařů v proslulé italské restauraci “Amuza”. A zákazníci z celého světa si chtějí pochutnat na své oblíbené pizze. Jenže každý zákazník má vlastní přání a preference. Jestli chcete získat body, musíte je uspokojit a upéct správnou pizzu pro každého z nich.

Na začátku hry se hodí kostkami, které se pak roztřídí na herním plánu. Výsledek kostek určí, které kousky pizzy dostanou v tomto kole přísady. Hráči si pak zvolí jednu ze svých karet, spolu s místem na herním plánu. Karta určí, o kolik se může pohnout panáček na herním plánu, a tedy jaké ingredience hráč na pizzu přidá. Jakmile hráči přidali na pizzu své ingredience, mohou pizzu naservírovat nedočkavým zákazníkům. Jenže zákazníci jsou vybíraví a nenechají si dát na talíř jen tak něco…

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 30 minut. Autor Citie Lo. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. Autor Citie Lo.

Katalogové číslo: 5407004491769 Kategorie: , , ,
Výrobce:Amuza

Související produkty