Aporta Games Destination X

369 

Aporta Games Destination X  Aporta Games Aporta Games Destination X 369 Kč

Popis produktu

Destination X je jiný druh herního zážitku: Jeden z hráčů se ujme role moderátora jako špion na útěku, zatímco ostatní hráči jsou detektivové, kteří musí spolupracovat a využít svých deduktivních schopností a zeměpisných znalostí k vypátrání špiona a určení jeho tajného cíle.

Na začátku každého kola se na stůl položí šest karet cílů lícem nahoru. Špión si tajně vybere jednu z destinací a otočí na stránku vybrané země v příručce. Každý detektiv dostane tři karty informátorů a postupně musí každý detektiv zahrát informátora, aby získal informace o tajném cíli špiona. Špion musí v příručce najít příslušné informace a pravdivě odpovědět. Informátoři mohou poskytnout informace o různých aspektech, jako je obyvatelstvo, průmysl, náboženství, historie, hospodářství atd. Poté, co detektiv zahraje informátora, musí také vyřadit jeden z cílů na stole.

Detektivové se mohou kdykoli rozhodnout, že budou hádat, kam informátor míří. Pokud hádají správně, detektivové kolo vyhrávají, v opačném případě vyhrává špion. Špión také vyhrává, pokud detektivům dojdou karty informátorů, takže detektivové musí dobře hospodařit se svými zdroji a netrávit příliš mnoho času, jinak se špiónovi podaří uniknout. Hru vyhrává strana, která jako první vyhraje tři kola.

Ke hře nejsou potřeba žádné předchozí geografické znalosti. Jelikož je Destination X týmová hra, lze ji hrát ve skupinách libovolného počtu hráčů.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Párty. Herní doba 20-40 minut. Autor Bård Tuseth, Kristian Amundsen Østby. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 10. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 7090044370002 Kategorie: , , ,
Výrobce:Aporta Games

Související produkty