Arcane Wonders Mortum: Medieval Detective – The Shelter

589 

Arcane Wonders Mortum: Medieval Detective – The Shelter  Arcane Wonders Arcane Wonders Mortum: Medieval Detective – The Shelter 589 Kč

Popis produktu

Shelter je samostatný, nezávislý scénář pro Mortum, Medieval Detective.

Je to hra plná dedukce a dobrodružství, která se odehrává v ponurém světě utvářeném k obrazu středověké Evropy, v němž ožívají legendy, pověry a obavy. Vžijte se do rolí agentů tajné organizace a vyšetřujte záhadné a napínavé události. V tomto samostatném scénáři se ocitnete na zlověstném místě poznamenaném záhadnými událostmi. Při odhalování jeho tajemství se setkáte s lidmi nelehkého osudu, z nichž nikdo není bezejmenným “pozorovatelem”. A některé vaše činy rozhodnou o jejich osudu. Jen vy a vaše rozhodnutí rozhodnou o tom, jak se události nakonec vyvinou. Našlapujte opatrně a vítejte v Úkrytu!

Během každého tahu si hráč vybere jednu z karet, které jsou v tomto tahu k dispozici. Tyto karty mohou představovat Stopu, Místo, Výslech svědka atd. Pomocí karet a speciální akce, které získal během vyšetřování, hráč zjišťuje, co se vlastně stalo.

K tomuto scénáři doporučujeme přistoupit až po dohrání základní dějové linie hry Mortum. Středověký detektiv.

Můžete jej však hrát i jako samostatný scénář, aniž byste měli k dispozici základní hru a znali její děj.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 120–180 minut. Autor Sergey Minevich. EAN 853211004905. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6.

Katalogové číslo: 853211004905 Kategorie: , , ,

Související produkty