Arcane Wonders Mortum: Medieval Detective

1 369 

Arcane Wonders Mortum: Medieval Detective  Arcane Wonders Arcane Wonders Mortum: Medieval Detective 1369 Kč

Popis produktu

Mortum: Medieval Detective je hra plná dedukcí a dobrodružství, která se odehrává v ponurém světě utvářeném podle vzoru středověké Evropy, v němž ožívají legendy, pověry a obavy. Vžijte se do rolí agentů tajné organizace a vyšetřujte záhadné a napínavé události. V průběhu tří napínavých scénářů, které jsou součástí jedné dějové linie, budete řešit záhady a setkáte se s fascinujícími postavami. Každý případ vyžaduje až tři hodiny hraní.

Svět Mortum můžete prozkoumávat libovolným způsobem podle toho, které agenty jste si vybrali. Dávejte objekty pod dohled nebo posílejte agenty, aby je tajně prohledávali, nebo s nimi komunikujte mnoha dalšími způsoby. Shromažďujte informace výslechem podezřelých nebo rozhovorem s nimi. Zvolte si vlastní způsob postupu hrou, a to buď přístupem “vykopnutí dveří”, nebo nenápadným a diskrétním postupem, kdy se snažíte vyhnout nežádoucí pozornosti.

Během každého tahu si hráč vybere jednu z karet, které jsou v tomto tahu k dispozici. Tyto karty mohou představovat stopu, místo, výslech svědka atd. Pomocí karet a speciální akce, které hráč získal během vyšetřování, zjistí, co se vlastně stalo.

Pouze vy a vaše rozhodnutí rozhodnou o tom, jak se události nakonec vyvinou. Našlapujte opatrně a vítejte ve hře Mortum!

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 120–180 minut. Autor Sergey Minevich. EAN 853211004882. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 853211004882 Kategorie: , , ,

Související produkty