Ares Games Dungeonology – Leonardo’s Workshop

1 299 

Ares Games Dungeonology – Leonardo’s Workshop  Ares Games Ares Games Dungeonology – Leonardo’s Workshop 1299 Kč

Popis produktu

Leonardova dílna je prvním velkým rozšířením hry Dungeonology – The Expedition,
a nabízí jedinečnou příležitost pro některé nadějné učence univerzity Rocca Civetta setkat se s největším vynálezcem na světě, Leonardem da Vincim.
Leonardo je podrobí nekonečné sérii nástrah, logických her a zkoušek dovedností, aby zjistil, který z kandidátů si zaslouží poznat jeho tajemství. Učenci se mohou rozhodnout, zda budou tomuto novému dobrodružství čelit v kooperativním či kompetitivním režimu, nebo v novém “týmovém režimu”.
V tomto rozšíření najdete zcela nový dungeon obsahující 20 zcela nových oblastí, které musíte prozkoumat, abyste mohli studovat všechny Leonardovy disciplíny.
Leonardo se bude procházet po oblastech Dílny a nebude na to sám! Jeho obrovský válečný robot Mechalisa bude super bossem a pořádnou osinou v zadku…
Tato nová rozšiřující sada také přidává nového učence, Tancrediho Architekta, a nový typ karet triků, karty Meccanica, které lze použít i při hraní Dungeonologie v jejím “tradičním” nastavení, bez zbytku tohoto rozšíření.
TOTO NENÍ KOMPLETNÍ HRA. Pro hraní musíte vlastnit kopii hry Dungeonology – The Expedition.

Ukázka hry:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-105 minut. Autor Diego Fonseca, Danilo Guidi. EAN 8054181515435. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 8054181515435 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty