Ares Games Dungeonology – Triple Threat

699 

Ares Games Dungeonology – Triple Threat  Ares Games Ares Games Dungeonology – Triple Threat 699 Kč

Popis produktu

Triple Threat je nová rozšiřující sada pro hru Dungeonology – The Expedition, která představuje
nového Mega-Bosse, kterého představují 4 různé miniatury, a nový speciální herní režim.
Při hře s tímto rozšířením se hráči utkají s Brainem, Pinkym a Spriggym, 3 otravnými spriggany, kteří se zaháknou za vaše učence a budou jim bránit v jejich výzkumu! Tato strašlivá divoká trojice se potuluje po dungeonu a otravuje všechny Učence.
Tato nová trojice bossů dostane Učence z Rocca Civetta do úzkých s dosud nevídanou taktikou. Spriggy v botách se svými obřími botami bude dělat hluk tím, že upozorní na Scholara, kterého se rozhodne následovat, ale také ho dokáže navést do nejnepřístupnějších míst dungeonu. Pinky se svým ničivým
údery, zažene všechny Studenty, kteří se k Učenci přiblíží, ale zároveň ohrožuje protichůdné Učence. Mozek se svou obrovskou a objemnou maskou,
neustále odvádí pozornost Učenců, i když jim pomůže sbírat Informační kostky.
Ale na povel “Spriggans!
Shromážděte se!” se tyto tři malé bytosti spojí a vytvoří “děsivý” Spriggazord, nového a zábavného Mega-Bosse, který dá všem Scholarům zabrat, teleportuje se do jejich oblastí a dál je neúnavně obtěžuje.
TOTO NENÍ KOMPLETNÍ HRA. Pro hraní musíte vlastnit kopii hry Dungeonology – Výprava.

Ukázka hry:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-105 minut. Autor Diego Fonseca, Danilo Guidi. EAN 8054181515442. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 8054181515442 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty