Ares Games Fitna: Global War in the Middle East – EN

1 599 

Ares Games Fitna: Global War in the Middle East – EN  Ares Games Ares Games Fitna: Global War in the Middle East – EN 1599 Kč

Popis produktu

Fitna: Global War in the Middle East východě je karetní válečná hra pro 2-6 hráčů, která popisuje vojenské střety na Blízkém východě od roku 2012 až do blízké budoucnosti. Mezi 11 historickými a hypotetickými scénáři (od 2 do 6 hodin hry) mohou hráči simulovat válku proti Islámskému státu v Iráku a Sýrii (ISIS), kurdské povstání a další možné scénáře odehrávající se v regionu. Jednotky ISIS se aktivují prostřednictvím karet událostí.

Každý tah představuje dva měsíce reálného času a je rozdělen do několika fází, které hráčům umožňují hrát události, vydávat posily, kontrolovat zásobování, utrácet operační body, přesouvat jednotky a zahajovat ofenzívy. Každý hráč dostane do ruky 4 karty, které může použít buď k vytváření událostí, utrácení operačních bodů, nebo k podpoře bitev.

Mapa A1 představuje všechny země Blízkého východu (od Turecka po Saúdskou Arábii). Fitna (což v arabštině znamená “rozkol”) obsahuje mnoho nových pravidel, prostředků a událostí charakteristických pro současné války v tomto regionu a stopu mezinárodního napětí simulující rostoucí napětí v regionu, které vede k příchodu amerických a více ruských vojenských sil.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Válečná. Herní doba 90-240 minut. Autor Pierre Razoux. EAN 3770009354394. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,5.

Katalogové číslo: 3770009354394 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty