Ares Games Last Aurora: Frozen Steel

499 

Ares Games Last Aurora: Frozen Steel  Ares Games Ares Games Last Aurora: Frozen Steel 499 Kč

Popis produktu

Frozen Steel je druhé oficiální rozšíření hry Last Aurora. Toto rozšíření obsahuje novou sérii karet, která do hry přináší klan Asgaror, novou skupinu nepřátel stojící mezi hráči a Aurorou.

Tato mimořádně agresivní malá skupina se rychle stala jedním z nejsmrtelnějších nebezpečí v této zmrzlé pustině. Jejich síla pramení z brnění a zbraní, které nosí a které jsou vyrobeny ze záhadného kovu, jenž byl údajně zachráněn z mimozemské lodi, která před mnoha lety havarovala na Zemi. Překážejí každému, kdo se pokusí uprchnout z jejich území. Pevně věří, že peklo, ve kterém žijí, je vůlí jejich bohů a že zachránit se mohou jen ti, kteří si to zaslouží. Tyto nepřátele lze hrát s ostatními kartami tohoto rozšíření nebo přímo se základní hrou.

Toto rozšíření o 110 kartách přináší pět nezávislých modulů (vzájemně kompatibilních): 4 počáteční posádky s asymetrickými schopnostmi; nový klan nepřátel, velmi silný a těžko zničitelný, s exkluzivními kartami kořisti; sadu nových karet průzkumu (nákladní automobily, přívěsy, zařízení, přeživší, události, setkání a objekty s novými pravomocemi a schopnostmi); pravidla pro boj hráčů proti hráčům, která hráčům umožňují bojovat s ostatními konvoji; balíček karet příběhu, které do hry přidávají vyprávěcí prvek, v němž hráči musí čelit obtížným rozhodnutím, řešit mise a mnoho dalšího!
Toto není kompletní hra.

Ke hře je nutná kopie hry Last Aurora.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60–90 minut. Autor Mauro Chiabotto. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.

Katalogové číslo: 71406 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty