Ares Games Orconomics – EN

989 

Ares Games Orconomics – EN  Ares Games Ares Games Orconomics – EN 989 Kč

Popis produktu

Orconomics je ekonomická hra jako žádná jiná, se svérázným prostředím, skřetím humorem a skvělou grafikou. Dva až pět hráčů soutěží o založení Společností v deseti různých průmyslových odvětvích. Hráči svými akcemi vytvářejí Startupy a rozvíjejí je tak, aby se z nich staly řádné korporace; nebo mohou získat zastoupení v průmyslovém odvětví vítězstvím v aukcích.

Společnosti v každém průmyslovém odvětví generují příjmy nebo ztráty a udělují hráčům schopnosti – v kombinaci s kartami, které mají v ruce, je mohou využít k manipulaci s ekonomikou společnosti Orc. Například jako vůdce odvětví Totemologie budete moci na soupeřovy společnosti poslat krizi; nebo můžete využít své kontroly nad bankami k tomu, aby soupeři zkrachovali a nespláceli své půjčky…

K vítězství ve hře je třeba, aby hráč jako první založil 10 společností – nebo někdy i méně, pokud úspěšně splní některé obchodní úkoly Chamtivosti, Zuřivosti nebo Odvahy!

Herní plán se pro každou novou hru sestavuje náhodně, což poskytuje velkou znovuhratelnost, protože odvětví budou mít různé hodnoty a budou se hru od hry jinak ovlivňovat.

 

Hra je v anglickém jazyce.

Video o hře v angličtině:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 25-40 minut. Autor Timofey Bokarev, Fedor Korzhenkov. EAN 8054181515039. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 8054181515039 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty