Ares Games This War Without An Enemy

1 739 

Ares Games This War Without An Enemy  Ares Games Ares Games This War Without An Enemy 1739 Kč

Popis produktu

This War Without an Enemy je strategická bloková válečná hra pro dva hráče, jejíž financování bude zahájeno na Kickstarteru 21. ledna 2020. Hra se soustředí na první anglickou občanskou válku, kdy proti roajalistickým jednotkám bojujícím za krále Karla I. stála anglická parlamentní vojska a jejich skotští spojenci, Covenanti, v boji o politickou, ekonomickou a náboženskou kontrolu nad Anglií.

Herní engine bude povědomý každému, kdo hrál blokovou válečnou hru s kartami, ale přidává řadu inovací, aby věrně simuloval jak válečný konflikt poloviny 17. století, tak jedinečnou povahu tohoto konfliktu, který zachvátil nejen Anglii, ale i Skotsko a Irsko. Hra obsahuje samostatné balíčky karet pro každou stranu, z nichž dvě třetiny obsahují události. Balíčky karet jsou rok od roku upravovány tak, aby odrážely historický vývoj války. Regionální charakter velké části konfliktu je obnoven pomocí systému bloků vůdců a regionů a pravidel pro regionální nábor. Obvyklá bloková herní mechanika pro polní bitvy byla upravena speciálními pravidly pro dělostřelectvo, jezdectvo a pěchotu, zatímco pro šturmování a obléhání byl navržen zcela nový systém.

Cílem hry je získat vítězné body dobytím měst držených soupeřem. Kromě toho se mohou parlamentáři přiblížit k vítězství zajetím krále, který je reprezentován vlastním blokem.

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Válečná. Herní doba 60-240 minut. Autor Scott H. Moore. EAN 3770009354295. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 3770009354295 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty