Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Emma Frost & Psylocke

1 049 

Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Emma Frost & Psylocke  Atomic Mass Games Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Emma Frost & Psylocke 1049 Kč

Popis produktu

V tomto novém balíčku přicházejí do hry Marvel: Crisis Protocol dva mocní psychičtí mutanti! První je Emma Frost, mocná telepatka se schopností proměnit své tělo v organický diamant. K ní se přidává Psylocke, která dokáže projevit soustředěnou sílu telepatické moci jako “psychické ostří”. Toto balení přidává tyto postavy do sbírky se třemi krásně vymodelovanými miniaturami a třemi kartami statistik: jednou pro Psylocke a jednou pro normální i diamantovou Emmu Frost. Kromě jejich základních schopností toto balení vybízí hráče, aby v těchto postavách odemkli ještě větší potenciál díky šesti kartám týmových taktik, včetně jedné, která dává Emmě Frost vůdcovskou schopnost pro novou afiliaci Hellfire Club!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 90 Minut. Autor Will Pagani, Will Shick. EAN 841333119096. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 841333119096 Kategorie: , , ,

Související produkty