Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol: Hydra Powerstation Terrain Pack

1 299 

Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol: Hydra Powerstation Terrain Pack  Atomic Mass Games Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol: Hydra Powerstation Terrain Pack 1299 Kč

Popis produktu

Hráči mohou svá bojiště ve hře Marvel: Crisis Protocol oživit tímto novým balíčkem terénů! Ať už jde o invazi na hraniční území nebo obranu ukradeného území, Hydra vždy rychle vybuduje základnu a zakope se. Elektrárna Hydry, kterou najdete v tomto balíčku, je pro jejich protivníky špatným znamením, protože pumpuje drahocennou energii do ještě zlovolnějších projektů. Díky ní mohou hráči dodat svým bitevním polím ještě větší tematickou hloubku, zejména v kombinaci s CP179 Hydra Turret a CP78 Hydra Tank Terrain Pack & Ultimate Encounter, které připraví půdu pro epické střetnutí s Hydrou.

Marvel: Crisis Protocol je desková hra s plastovými miniaturami hrdinů z universa Marvel.  Hráči sestavují, malují a sbírají tyto miniatury, z který si potom sestaví svůj vysněný tým a pošlou ho do bitvy proti ostatním hráčům. Hra probíhá na interaktivní ploše, kde se můžou jednotlivé části házet, rozbít nebo úplně zničit během ničivého střetnutí.

V tomto rozšíření najdete výbavu kosmické základny.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba . Autor Will Pagani, Will Shick. EAN 0841333120238. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. Autor Will Pagani. Autor Will Shick. . .

Katalogové číslo: 0841333120238 Kategorie: , , ,

Související produkty