Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Web Warriors Affiliation Pack

1 499 

Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Web Warriors Affiliation Pack  Atomic Mass Games Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Web Warriors Affiliation Pack 1499 Kč

Popis produktu

 

Marvel: Crisis Protocol je desková hra s platovými miniaturami hrdinů z universa Marvel.  Hráči sestavují, malují a sbírají tyto miniatury, z který si potom sestaví svůj vysněný tým a pošlou ho do bitvy proti ostatním hráčům. Hra probíhá na interaktivní ploše, kde se můžou jednotlivé části házet, rozbít nebo úplně zničit během ničivého střetnutí.

Hráči si mohou začít budovat svůj vlastní tým Web Warriors s tímto novým balíčkem pro hru Marvel: Crisis Protocol! Tento balíček spojuje verzi Petera Parkera původně obsaženou v základní sadě s Venomem původně obsaženým v CP09 a Spider-Manem (Miles Morales) a Ghost-Spiderem původně obsaženými v CP10, aby hráči získali miniatury, které budou tvořit základ jejich týmů Web Warriors. Spolu s těmito miniaturami hráči najdou také karty statistik pro všechny čtyři postavy a reprinty karet Sucker, Trip Up, Lethal Protector, Uneasy Allies, All Webbed Up a Web Barrier Team Tactics, které jim zajistí, že budou mít vše, co potřebují, aby se mohli vrhnout do ostré bitvy.

 

Rozšíření je v anglickém jazyce.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba . Autor Will Pagani, Will Shick. EAN 0841333120221. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 90.

Katalogové číslo: 0841333120221 Kategorie: , , ,

Související produkty