Awaken Realms Etherfields: Funeral Witch Campaign

849 

Awaken Realms Etherfields: Funeral Witch Campaign  Awaken Realms Awaken Realms Etherfields: Funeral Witch Campaign 849 Kč

Popis produktu

Zádušní čarodějka je záhadná a temná postava zastupující mimo jiné smutek, utrpení a zármutek ze ztráty. Je náladová, chaotická a temperamentní, ale přesto touží po klidu – s každým setkáním se její chování zcela mění. Objevíme klíč k její povaze? A pokud ano, pomůže nám připravit se na další setkání s čarodějkou? 

Hlavním tahákem této kampaně pro Etherfields je zbrusu nová Kniha scénářů čítající osmačtyřicet stran. V Etherfields jsou obyčejně všechna dobrodružství, scénáře, konverzace a scény přímo na kartách a na herním plánu a text je obvykle vyvážen grafikou. V této kampani tvoří většinu obsahu text, díky čemuž jsou součástí rozšíření rozsáhlé dialogy s rozvinutými postavami.

Etherfields je nejnovější vlajkovou lodí vydavatelství Awaken Realms. Ve hře se ponoříte do surealistického a umělecky vytvořeného světa snů, zvláštních tajů a divoké fantazie, které tu ještě nebyly. Základní hra je určena pro 1-4 hráče a svět Etherfieldu si můžete užít kooperativně nebo jako solo kampaňový mód.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 12 let.


OBSAH:

– figurka Zádušní čarodějky
– Kniha scénářů
– 5 průvodních karet
– 20 tajných karet – lokace
– 5 karet dalších efektů
– 3 tajných karet náhodných setkání
– 3 karet tajných předmětů
– 3 karet tajných akcí
– 2 tajných karet moudrosti
– 10 dalších tajných karet
– krabice na rozšíření
 
 
Pravidla i herní materiál je v angličtině.

 

Představení základní hry (anglicky):

Představení základní hry (anglicky):

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 90-190 minut. Autor Michał Oracz. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6.

Katalogové číslo: ARETH007 Kategorie: , , ,
Výrobce:Awaken Realms

Související produkty