Awaken Realms Etherfields: Sphinx Campaign

1 199 

Awaken Realms Etherfields: Sphinx Campaign  Awaken Realms Awaken Realms Etherfields: Sphinx Campaign 1199 Kč

Popis produktu

Sfinga patří mezi nejstarší modly, symbolizuje moudrost a tajemnost. Už od pradávná toto majestátní stvoření střeží zapovězené vědění.  Vy se vydáte odhalit jedno z oněch střežených tajemství, které by mohlo zažehnout velkou revoluci ve světě ovládaném Sfingou… Jaké je to tajemství…? A jaké odpovědi na vás čekají…?

V této kampani pro hru Etherfields na vás čeká nekonečné bludiště, kterým musíte projít. Musíte spojit jednotlivé části labyrintu a posléze jimi projít. Kombinace bludiště jsou rozmanitě, ale pokud se dostanete do slepé uličky… musíte se vrátit zpět na začátek.

Etherfields je nejnovější vlajkovou lodí vydavatelství Awaken Realms. Ve hře se ponoříte do surealistického a umělecky vytvořeného světa snů, zvláštních tajů a divoké fantazie, které tu ještě nebyly. Základní hra je určena pro 1-4 hráče a svět Etherfieldu si můžete užít kooperativně nebo jako solo kampaňový mód.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 12 let.

OBSAH:

– figurka Sfingy
– 10 průvodních karet
– 11 karet náhodných setkání
– Deska mapy
– 60 tajných karet lokací, setkání a dalších efektů.
– 10 karet předmětů
– 19 karet výhod, utrpení a moudrosti.
– 10 akčních karet
– 60 dalších tajných karet
– 3 masky
– 10 žetonů znamení
– krabice na rozšíření
 
 
Pravidla i herní materiál je v angličtině.

 

Představení základní hry (anglicky):

Představení základní hry (anglicky):

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Semikooperativní. Herní doba 90-180 minut. Autor Michał Oracz. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.1.

Katalogové číslo: ARETH006 Kategorie: , , ,
Výrobce:Awaken Realms

Související produkty