Awaken Realms Etherfields: Stretch Goals – Harpy & She-Wolf Campaigns

1 699 

Awaken Realms Etherfields: Stretch Goals – Harpy & She-Wolf Campaigns  Awaken Realms Awaken Realms Etherfields: Stretch Goals – Harpy & She-Wolf Campaigns 1699 Kč

Popis produktu

Kampaň Harpyje přidává více než 30 hodin hry a průzkumu a miniaturu Harpyje.

 

Etherfields je nejnovější vlajkovou lodí vydavatelství Awaken Realms. Ve hře se ponoříte do surealistického a umělecky vytvořeného světa snů, zvláštních tajů a divoké fantazie, které tu ještě nebyly. Základní hra je určena pro 1-4 hráče a svět Etherfieldu si můžete užít kooperativně nebo jako solo kampaňový mód. 

Čeká vás více jak 50 hodin hraní v základní kampani plné roztodivných snů a fantaskních příběhů. Podle vašich rozhodnutí se budete ubírat vaší jedinečnou cestou, která vám přinese specifické předměty, nové vlastnosti a nezbytné zdroje. Objevujte podmanivý příběh a zemi snů dříve než vás celého pohltí bez možnosti návratu.

Kromě vytříbřeného herního mechanismu obsahuje hra silné dějové a snové prvky založené na nezbytné intuici, dedukci nebo vaší emoční inteligenci.

V každé lokaci, do které vstoupíte vás čeká hádanka, bez jejíž vyluštění nebudete moci pokračovat dál. Přičemž můžete počítat s tím, že všechna vaše rozhodnutí přinesou odpovídající důsledky, tedy žádný svět Etherfields nebude úplně stejný. Jak se bude vyvíjet hra a váš příběh, budou se také vyvíjet a měnit pravidla a mechaniky hry, tak aby odpovídala vaším rozhodnutím.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 12 let.

 


Pravidla i herní materiál je v angličtině.

 

 

 
Recenze:
 
 
 
  

Představení hry (anglicky):

Představení hry (anglicky):

 

 

 

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,1. . .

Katalogové číslo: ARETH002 Kategorie: , , ,
Výrobce:Awaken Realms

Související produkty