B&B Games Studio The Refuge: Terror from the Deep

1 299 

B&B Games Studio The Refuge: Terror from the Deep  B&B Games Studio B&B Games Studio The Refuge: Terror from the Deep 1299 Kč

Popis produktu

The Refuge: Terror from the Deep je nová, samostatně hratelná verze hry The Refuge: A Race for Survival z roku 2016.

V kompetetivním režimu této hry je cílem 2-6 odvážných potápěčů být první u odemčeného únikového modulu – jedině tak uniknete spolu s nákladem před Krakenovým hněvem a zvítězíte!

The Refuge: Terror from the Deep lze hrát i v kooperativním režimu pro 1-4 hráče, v němž se všichni snaží porazit Krakena společně!

Ve svém tahu provádíte jednu z následujících akcí:
– Posouváte svou postavu vodorovně či svisle
– Lížete Salvage kartu
– Hrajete Salvage akci
– Používáte schopnost postavy

S tím, jak se pohybujete, také aktivujete místa na hrací ploše. Některá mohou povolat chapadla, která zpomalí vaše soupeře, jiná přímo ovládají chapadla Krakena. Abyste dosáhli vítězství, musíte šikovně kombinovat své karty s pohybem. Ale pozor! Jak budete čekat na vysněné kombo příliš dlouho, mapa se zaplní chapadly, a Kraken má vždycky hlad!

Recenze v AJ:

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Strategická. Herní doba 20-60 minut. Autor John Brieger, Floyd Lu. EAN 967742000201. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 856577007139 Kategorie: , , ,

Související produkty