Blackfire CZ Sherlock Holmes vs. Moriarty

519 

Blackfire CZ Sherlock Holmes vs. Moriarty  Blackfire CZ Blackfire CZ Sherlock Holmes vs. Moriarty 519 Kč

Popis produktu

Detektivní úniková hra (nejen) pro fanoušky slavného detektiva.

Zaujměte místo Sherlocka Holmese, buďto sami, nebo s přáteli, a rozluštěte záhady, které jsou jedna podivnější než druhá: od hrůzostrašné sekty až k duchovi vašeho nejhoršího nepřítele, profesora Moriartyho!

Od Londýna z konce XIX. století až k Reichenbašským vodopádům ve Švýcarsku, jděte po stopách jednoho z největších detektivů a jednu po druhé řešte záhady, které pro něj připravil jeho úhlavní nepřítel!

 

Objevte 5 scénářů, které sledují červenou nit příběhu:

Variace Enigma – Části 1 a 2:

Zachraňte život stovkám nevinných lidí během koncertu světoznámého skladatele Edwarda Elgara v Saint James Hall… kde hrozí výbuch!

Návrat do Reichenbachu:

Kam až Sherlocka Holmese zavedou podivné šifrované zprávy, které obdržel Mycroft Holmes a členové Diogénova klubu?

Post Moriartem:

Prozkoumejte skryté sídlo profesora Moriartyho, nejhoršího protivníka Sherlocka Holmese… Objevte jeho tajemství a vyhněte se smrtelně nebezpečným nástrahám!

Poslední řešení:

Krádež tajemného papyru z Britského muzea, hrůzostrašné zjevení během seance a návštěva velmi podivné ženy, která je přesvědčená, že v jejím sídle straší… Pomozte Sherlocku Holmesovi vyřešit tuto poslední záhadu!

Obsah balení:

  • 120 karet
  • 5 knížek se scénáři
  • 1 plakát slavného salonku z Baker Street 221 B

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Karetní, Kooperativní, Hlavolamy. Herní doba 60-90 minut. EAN 8595680302527. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. .

Katalogové číslo: 8595680302527 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty