Blackfire CZ Vlkodlaci z Temného hvozdu

249 

Blackfire CZ Vlkodlaci z Temného hvozdu  Blackfire CZ Blackfire CZ Vlkodlaci z Temného hvozdu 249 Kč

Popis produktu

“Noc přichází, celá vesnice usíná a všichni zavřou své oči…”

Malou vesničku Temný Hvozd sužují obludné chlupaté příšery, které se skrývají přímo v jejím centru. Zorganizujte obyvatele městečka, odhalte převlečené zlo a zabijte bestie dřív, než si vyžádají na obětech celé městečko a navždy do něj vnesou věčné ticho.

Na začátku hry si hráči vyberou moderátora, který bude celou hru řídit. Moderátor je nejdůležitější hráč ve hře. Jeho úkolem je vytvořit silnou atmosféru, aby byla hra opravdu zábavná.

Moderátor každému hráči pak tajně rozdá kartu s rolí, kterou bude v této hře daný hráč zastávat – vlkodlak, prostý vesničan nebo spinální postavy jako například lovec, čarodějnice, děvčátko, věštec

a tak dále… Čím více typů vesničanů je ve hře, tím do ní vnesete více intrik a vzrušení. Nebojte se nastolit doslova děsivou atmosféru!

Vlkodlaci z Temného Hvozdu je hra, která se skvěle hodí pro větší počet hráčů a vězte, že atmosféra při jejím hraní by se dala mnohdy krájet!

Obsah balení:

  • 24 karet
  • česká a slovenská pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Karetní, Rodinná. Herní doba 15-30 minut. Autor Philippe des Pallières, Hervé Marly. EAN 3558380103189. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 8. 6. Maximální počet hráčů 18. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 3558380103189 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty