Blackfire CZ Zombicide: Do zbraně

599 

Blackfire CZ Zombicide: Do zbraně  Blackfire CZ Blackfire CZ Zombicide: Do zbraně 599 Kč

Popis produktu

Na město útočí nekonečné hordy zombií! Dokonce se proslýchá, že je vede nějaká monstrózní zrůda. Nakonec vyslali tým, který má za úkol toho velitele odpravit. Nás. Nejprve se ale musíme probojovat masou nemrtvých těl. Takže DO ZBRANĚ!

Nová netradiční hra ze světa Zombicide.

Ve hře Zombicide: Do zbraně se hráči ujmou role přeživších bojujících o své životy během zombie apokalypsy. V této kooperativní hře využívající karet a fixů se musí přeživší potýkat s neustále přibývajícími zombiemi, které jim usilují o holý život. Jejich úkolem je odrazit dotěrné nemrtvé, vylepšovat svoje zbraně a pokusit se splnit svůj hlavní úkol – zničit velkého šéfa!

Hra se hraje na 2 kola, v každém hráči odehrají 9 tahů. V 1. kole jde hlavně o to vyčistit ulice od hord zombie a vybavit se do 2. kola, ve kterém do hry přijde 1 ze 6 zrůd, které musíte porazit pro vítězství ve hře.

Mechanismus hry je „flip & write“. Postupně budete otáčet karty, které vám určí, jaké zbraně můžete na zombie použít. Každá zbraň má jiný tvar zásahu a ten budete stíratelnými fixy zakreslovat na karty zombie.

Obsah balení:

  • 1 pravidla hry
  • 37 karet
  • 72 stíratelných karet zombií
  • 6 stíratelných panelů pro přeživší
  • 6 stíratelných panelů pro velké šéfy
  • 6 stíratelných fixů

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Kooperativní. Herní doba 30 minut. Autor Jordy Adan, Marco Portugal. EAN 8595680302336. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 8595680302336 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty