Board&Dice Dark Ages: Heritage of Charlemagne

2 789 

Board&Dice Dark Ages: Heritage of Charlemagne  Board&Dice Board&Dice Dark Ages: Heritage of Charlemagne 2789 Kč

Popis produktu

Dark Ages je budovatelská hra založená na historických událostech, která obsahuje inovativní mechanismus výběru akcí. Dokud vaše akční žetony zůstávají na hrací desce, můžete získat sekundární bonusové akce, kdykoli vy nebo jiný hráč akci zopakujete.

Ačkoli Dark Ages obsahuje cíle, které se běžně vyskytují ve hrách 4X – vybízí vás k prozkoumávání okolních regionů, rozšiřování území, využívání zdrojů a vyhlazování soupeřů -, obsahuje několik eurocentrických mechanismů. Sbírejte suroviny z území pod vaší kontrolou a využívejte je k budování měst a opevnění. Některé typy budov poskytují několik způsobů, jak získat důležité herní výhody, zatímco jiné zvyšují vaši vojenskou sílu nebo vám jednoduše přinášejí vítězné body. Při rozšiřování svého území si budete nárokovat šlechtické tituly, získávat nové technologie a cvičit své vojenské jednotky. Každý region a vůdce nabízí asymetrické možnosti volby se svými jedinečnými schopnostmi.

Dark Ages vychází ve dvou verzích: Západní Evropa (s podtitulem Dědictví Karla Velikého) a Střední Evropa (s podtitulem Svatá říše římská). Ačkoli obě verze obsahují identickou hratelnost, každá z nich zaměřuje svou pozornost na určitou část Evropy v období temného středověku (západní, resp. střední). V důsledku toho se mapy herních desek obou verzí liší, stejně jako země, o jejichž ovládnutí hráči soupeří, spolu s charakterem obyvatel a vůdců těchto zemí. Kombinací obou verzí však můžete mapu rozšířit na epickou bitvu o nadvládu pro pět a více hráčů!

Každá herní krabice je naplněna precizně vymodelovanými miniaturami měst, pevností, farem a dalších budov. Různé typy vojsk – pěchota, lučištníci a jízda – jsou zastoupeny unikátními miniaturami.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 120-180 minut. Autor Adam Kwapiński, Andrei Novac. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8.

Katalogové číslo: BND0055 Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty