Board&Dice Dark Ages: Holy Roman Empire

2 789 

Board&Dice Dark Ages: Holy Roman Empire  Board&Dice Board&Dice Dark Ages: Holy Roman Empire 2789 Kč

Popis produktu

Dark Ages je budovatelská hra založená na historických událostech, která obsahuje inovativní mechanismus výběru akcí. Dokud vaše akční žetony zůstávají na hrací desce, můžete získat sekundární bonusové akce, kdykoli vy nebo jiný hráč akci zopakujete.

Dark Ages sice obsahuje cíle, které jsou běžné ve hrách 4X – vybízí vás k prozkoumávání okolních regionů, rozšiřování území, využívání zdrojů a vyhlazování protivníků -, ale obsahuje několik eurocentrických mechanismů. Sbírejte suroviny z území pod vaší kontrolou a využívejte je k budování měst a opevnění. Některé typy budov poskytují několik způsobů, jak získat důležité herní výhody, zatímco jiné zvyšují vaši vojenskou sílu nebo vám jednoduše přinášejí vítězné body. Při rozšiřování svého území si budete nárokovat šlechtické tituly, získávat nové technologie a cvičit své vojenské jednotky. Každý region a vůdce nabízí asymetrické možnosti volby se svými jedinečnými schopnostmi.

 

Dark Ages: Holy Roman Empire má stejné základní mechanismy jako Dark Ages: Heritage of Charlemagne, ale zaměřuje se na střední Evropu. V důsledku toho má odlišnou herní desku. Kromě toho se liší i kombinace karet s různými unikátními kartami kultury pro panovníky, technologie a jednotky. Dědictví Karla Velikého navíc obsahuje sadu vazalů, kteří ve Svaté říši římské chybí. Místo toho má tato verze sadu Relikvií.

Obě sady se liší také v mikrorozšířeních (“modulech”), která jsou součástí. Svatá říše římská obsahuje moduly Křížové výpravy a Papež.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 120-180 minut. Autor Adam Kwapiński, Andrei Novac. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.9.

Katalogové číslo: BND0056 Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty