Board&Dice Loot Box #1 – EN

479 

Board&Dice Loot Box #1 – EN  Board&Dice Board&Dice Loot Box #1 – EN 479 Kč

Popis produktu

Loot Box je sbírka propagačního obsahu a malých modulů pro několik her vydaných společností Board&Dice. Vše bylo pečlivě vytvořeno a navrženo s ohledem na vás – hráče.

Teotihuacan: City of Gods
– 1 Kniha výzev

Kniha výzev obsahuje 6 variant pro zkušené hráče, které obsahují specifické předem dané nastavení, jež klade důraz na určitý aspekt hry. Některé z těchto variant obsahují také speciální pravidla a podmínky vítězství, které zvyšují úroveň obtížnosti a mění myšlení hráčů o tom, jak dosáhnout vítězství.

Tekhenu: Obelisk of the Sun
– 1 Kniha výzev
– 1 látkový pytlík
– Modul: Vznešené budovy (včetně 4 destiček vznešených budov)

Kniha výzev obsahuje 3 varianty pro zkušené hráče, z nichž každá přidává k běžnému postupu sestavování nějakou odbočku a zpestřuje hru.

Modul Vznešené budovy dává každému hráči speciální destičku budovy. Jednou za hru, když stavíte budovu, ať už jako dílnu nebo lom (akce boha Osirise), v okolí chrámového komplexu (akce bohyně Hathor) nebo v cizí oblasti (akce boha Setha), můžete tuto destičku umístit pod nově postavenou budovu. Pokud tak učiníte, zdvojnásobíte získané odměny.

Tawantinsuyu: The Inca Empire
– 1 Kniha výzev
– 1 látkový pytel

Kniha výzev obsahuje 3 varianty pro zkušené hráče. Dvě varianty se objevily během digitálního mistrovství světa Tawantinsuyu 2021, a jsou proto jedinečně vyvážené pro 4 hráče. Třetí varianta není pro slabé povahy, stejně tak představuje odborně zpracovanou výzvu.

Origins: First Builders
– Modul: (včetně nové karty zvěrokruhu a doprovodné destičky zvěrokruhu).
– Modul: Hlas (včetně 5 karet Hlasu a 1 karty s pravidly)

Ophiuchus vám umožňuje rozhodnout se vyřešit bonusovou akci místa setkání místo jedné z běžně dostupných akcí.

Hlas dává zvláštní pravomoci slabším (a tedy méně žádoucím) kostkám Mluvčího. Když si vezmete kostku Mluvčího s hodnotou 2 nebo 3, můžete okamžitě získat související výhodu vyobrazenou na kartě Hlasu, než kostku Mluvčího umístíte do své hráčské oblasti.

Zapotec
– Modul: Rychlý start (včetně 10 karet Rychlý start a 1 karty s pravidly)

Po provedení všech ostatních kroků nastavení jako obvykle (včetně počátečních základních zdrojů) dostane každý hráč 2 náhodné karty Rychlého startu, z nichž si vybere 1 kartu a získá na ní vyobrazené výhody. Některé výhody Rychlého startu mohou dokonce umožnit jednoduchou akci Kapitál v prvním tahu.

Krabice s kořistí obsahuje také speciální QR kód pro Příběhy útěku (obsahující pohlcující zvukové úvody) a 4 vlastní bodovací značky a značku prvního hráče pro kameny mandaly.

Další vlastnosti: EAN 6425453001345. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 6425453001345 Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty