Board&Dice Not Enough Mana

699 

Board&Dice Not Enough Mana  Board&Dice Board&Dice Not Enough Mana 699 Kč

Popis produktu

Not Enough Mana je karetní hra s “lektvary” pro 3-6 nebojácných čarodějů (věk pro pití lektvarů se může lišit v závislosti na zákonech vašeho království). Budete se navzájem ničit pomocí epických kouzel, kleteb a artefaktů a zároveň si doplňovat manu pitím kouzelných lektvarů*.

Vaším cílem je vyřadit ze hry všechny ostatní čaroděje, a to buď vyčerpáním všech jejich bodů zdraví, nebo K.O. (známým také jako Příliš mnoho many).

Ve svém tahu hráči sesílají kouzla a kletby, vybavují se artefakty a čelí epickým událostem prostřednictvím dobírání a hraní karet. Kouzla vyžadují body many, které si hráč může kdykoli ve hře doplnit vypitím lektvarů many.

Pokud hráč ztratí všechny body zdraví nebo není schopen ve svém tahu provést tah, je vyřazen ze hry. Poslední hráč vyhrává.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 60–120 minut. Autor Paweł Piskorski. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 18. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: BND0063 Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty