Board&Dice Obaly na karty Paladin: Arthur (45x68mm) 55 ks

49 

Board&Dice Obaly na karty Paladin: Arthur (45x68mm) 55 ks  Board&Dice Board&Dice Obaly na karty Paladin: Arthur (45x68mm) 55 ks 49 Kč

Popis produktu

Vysoce kvalitní obaly na karty značky Paladin. Tyto obaly jsou dvakrát pevnější než běžné obaly a mají tloušťku 90 micronů. Počet obalů v balení je 55 ks. S těmito obaly budou mít vaše karty tu správnou pevnou ochranu a navíc nebudou v obalech plavat. Nutnost pro všechny, kteří si chtějí zachovat své karetní hry na delší dobu.

Rozměr obalů – Premium Mini European – 45 x 68 mm.

Vhodné pro:

Adrenaline, Bora Bora, Camel Up, Catan, Codenames, Defenders of the Realm, Die Macher, Dream House, Egizia, Five Tribes, Gloomhaven, Imhotep, Jamaica, Lanterns: The Harvest Festival, Macao, Mombasa, Ninjato, Rialto, Scoville, Scythe, Takenoko, The Gallerist, Through the Ages, Ticket to Ride, World Without End, Yggdrasil.

Další vlastnosti: Materiál polypropylen. Rozměr 45 x 68 mm. Kusů v balení 55 ks. Tloušťka 90 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. Maximální rozměr karty 45×68 mm. Tloušťka 90 mikronů. Kusů v balení 55 ks. . . .

Související produkty