BoardGameTables.com On Tour: Paris and New York

869 

BoardGameTables.com On Tour: Paris and New York  BoardGameTables.com BoardGameTables.com On Tour: Paris and New York 869 Kč

Popis produktu

On Tour Paris & New York je zbrusu nová samostatná hra, která vychází z původní hry On Tour a nabízí nové možnosti cestování!

Vaším cílem je naplánovat co nejdelší a nejefektivnější trasu přes tato dvě velkolepá města, kde se jako hudebníci ve 20. letech minulého století snažíte hrát v co nejvíce jazzových klubech. V každém tahu se hází dvěma desetistěnnými kostkami, z nichž se vytvoří dvě dvouciferná čísla, která určují, kam zavítáte (hod 3 a 7 vytvoří čísla 37 a 73). Všichni hráči si každé z těchto čísel zapíší do místa na své mapě. Oblasti, do kterých mohou psát, jsou omezeny kartami otočenými uprostřed stolu.

Nové schopnosti, které vám umožní cestovat říčními loděmi a trajekty, vám pomohou procestovat město a stát se jazzovou legendou.

Na konci hry si každý hráč vylosuje na své mapě trasu, přičemž začíná nízkým číslem a navštěvuje sousední lokace s vyššími a vyššími čísly. Za každé navštívené místo získají hráči bod.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Strategická. Herní doba 20 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. 9. Náročnost (1-5) 2.

Katalogové číslo: 99633 Kategorie: , , ,

Související produkty