Bombyx Garden Nation

1 449 

Bombyx Garden Nation  Bombyx Bombyx Garden Nation 1449 Kč

Popis produktu

Ve hře Garden Nation chtějí čtyři klany vybudovat město na sedmi územích zahrady, ale každý z nich se snaží získat převahu.

Ve hře stavíte budovy tak, že přeskládáte hrnky na kávu nebo krmítka pro ptáky a plníte oficiální projekty a tajné mise. Každé nové patro stojí více a více obyvatel. Jakmile však dosáhnete cíle, barvy těchto lidí se tam vznášejí, čímž se tyto společné projekty potvrzují. Ostatní vůdci si to však nemusí nechat líbit a napadnou budovy protivníků, aby se je pokusili získat zpět. Abyste ostatním vnutili svá rozhodnutí, musíte ovládnout umění této války a rozhodnout, kdo bude hrát po vás a kam bude muset jít.

Vašimi hlavními akcemi během hry je postavit nebo opustit budovu; potvrdit platnost společného projektu; a přesunout “Torgrue”, poté si vyberete dalšího hráče. V průběhu hry se 3D město na hrací desce postupně rozrůstá, přičemž místo vaší akce určuje, kde bude provedena další akce, a vy rozhodujete, kdo bude jednat.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-75 minut. Autor Rémi Saunier, Nathalie Saunier. EAN 3760267991028. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 3760267991028 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bombyx

Související produkty