Bombyx Nicodemus

819 

Bombyx Nicodemus  Bombyx Bombyx Nicodemus 819 Kč

Popis produktu

Nicodemus Gideon odchází do důchodu! Na jeho místo se postaví dva asistenti Továrny na sny – tedy vy a jeden další – v souboji, ve kterém budete co nejrychleji opravovat stroje a dokončovat projekty, abyste jako první získali 20 nebo více bodů.

Ve hře Nicodemus , se můžete vrátit do vesmíru Imaginária ve hře, ve které se dva hráči musí opakovaně blokovat, přičemž výhody se střídají na jednu a pak na druhou stranu, přičemž sebemenší chyba může být pro vaše šance osudná. V každém tahu máte na výběr ze dvou akcí:

Můžete zahrát kartu stroje z ruky na Bric-a-brac, abyste získali charcoalium, vyrobili surovinu nebo použili efekt stroje.
Opravte stroj z Bric-a-brac, čímž získáte body a umístíte tento stroj do své dílny.
Každá surovina uvedená ve výrobní zóně strojů ve vaší dílně snižuje počet surovin potřebných k opravě následujících strojů. Oprava stroje vám navíc může pomoci dokončit konkrétní projekty a získat body.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-60 minut. Autor Bruno Cathala, Florian Sirieix. EAN 3760267991035. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 3760267991035 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bombyx

Související produkty