Breaking Games Asking for Trobils: Companions Expansion – EN

599 

Breaking Games Asking for Trobils: Companions Expansion – EN  Breaking Games Breaking Games Asking for Trobils: Companions Expansion – EN 599 Kč

Popis produktu

Companions je rozšíření hry Asking for Trobils.

Vesmír je osamělý, ale když se na okraji hvězdné soustavy objevila ztracená koloniální loď Přítel, všichni z ní byli nadšení. A co víc, loď Přítel obsahuje novou surovinu, Střepy, které poskytují další způsob, jak získat Trobily!

Obyvatelé této lodi se těší, až s vámi budou moci prozkoumávat galaxii. Pokud je necháš, aby se k tobě přidali, navzdory jejich hloupým výstřednostem ti dají tyto Střepy, které ti pomohou zbavit galaxii Trobilů.

Karty společníků se náhodně spárují s kartou Střepu a umístí se na novou desku hráče, která obsahuje číselník. Číselník pomáhá hráčům ukázat, kam mají umístit Střepy, a ukazuje na aktivní výstřednost Společníka.

Tyto dvojice karet získáte návštěvou lokace přátelské lodi. Střepy jsou cenné, takže hráči budou vymýšlet strategii, jak nejlépe procházet Quirky svého Společníka, aby získali co nejvíce Střepů, aniž by přerušili efektivitu svého lovu Trobilů.

Rozšíření je v Anglickém jazyce.

 

Recenze:

Další vlastnosti: Typ hry Worker placement, Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Erin McDonald, Christian Strain. EAN 856454008792. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 856454008792 Kategorie: , , ,

Související produkty