Breaking Games Asking for Trobils: Trobil Makers Expansion – EN

599 

Breaking Games Asking for Trobils: Trobil Makers Expansion – EN  Breaking Games Breaking Games Asking for Trobils: Trobil Makers Expansion – EN 599 Kč

Popis produktu

Trobil Makers je rozšíření hry Asking for Trobils.

Malá kolonie Saganů, plná těch nejsměšněji inteligentních lidí v galaxii, si vzala za úkol zbavit se všech Trobilů v Ráji tím, že vytvoří robotické Trobiložrouty! Jejich naprogramování se ovšem trochu zvrtlo (jak už to v takových situacích bývá) a teď jsou s nimi stejné potíže jako se skutečnými Trobily!

Jako by tvá práce lovce Trobilů nebyla dost obtížná, teď se musíš zbavit i těchto mechanických oblud!

Trobil Makers přidává na hrací plochu novou lokaci s názvem Kolonie Sagan. Rozšíření také přidává nové karty Trobilů, fialové suroviny Střepů, žetony Trobotů a malou hrací desku. K dispozici bude také osmá Loď, která byla slíbena s dodatečnou deskou děrných štítků v původní hře.

Rozšíření je v Anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Worker placement, Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Erin McDonald, Christian Strain. EAN 856454008808. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 856454008808 Kategorie: , , ,

Související produkty