Burnt Island Games Poškozené – Fall of the Mountain King – EN

1 299 

Burnt Island Games Poškozené – Fall of the Mountain King – EN  Burnt Island Games Burnt Island Games Poškozené – Fall of the Mountain King – EN 1299 Kč

Popis produktu

Útok trpaslíků byl náhlý a neúprosný. Zaplavili naše tunely, znesvětili náš horský domov a vyhnali nás z jeskyní našich předků. Trollové ze všech klanů se vrhli do srdce hory, aby bránili naše Velké síně. Ztratili jsme přehled o tom, jak dlouho jsme nekonečné přívaly útočníků odráželi. Brzy přijde čas na poslední obranu! Povstaneme jako šampioni, nebo budeme vyhnáni do divočiny, abychom bojovali o přežití? Nabruste své čepele, bratři a sestry! Pozvedněte svá kladiva! Pokud my trollové musíme padnout, padneme v boji jako králové!

Fall of the Mountain King je samostatný prequel ke hře In the Hall of The Mountain King, odehrávající se během katastrofické války, která před generacemi vyhnala trolly z jejich horského království. Vytvořte si vlastní rod, který budete vést svými činy v jeskyních, získejte si loajalitu klanových šampionů a snažte se stát největším obráncem trolí říše před náporem gnómů!

Trailer (AJ):

Recenze (AJ):

 

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 63834 Kategorie:

Související produkty