Buzzy Games Ghost Adventure EN

689 

Buzzy Games Ghost Adventure EN  Buzzy Games Buzzy Games Ghost Adventure EN 689 Kč

Popis produktu

Až doteď byl v lesním království klid a mír. Strážní duchové, kteří sídlí v sochách předků stráží všechna zvířátka. Ale jednoho dne u pobřeží přistáli po zuby ozbrojení vlčí válečníci, sochy zničili a duchy uvěznili. Když se objeví hrozivý Duch severu, zdá se, že je osud obyvatel lesa zpečetěn. Všechna naděje teď spočívá v nehmotných tlapkách jediného strážného ducha, který dokázal utéct: mrňavé myšky a její magické káči. 

Ghost Adventure je kooperativní rodinná hra, kde hráči protancovávají káčou přes herní plochy, kde na ně čeká 56 různých úkolů. Abyste je splnili, musíte jít pokaždé jinou cestou. Na oboustranných deskách najdete osm různých světů a haldu úkolů, které musíte splnit, aniž by se káča zastavila. 

Hra je v angličtině

Další vlastnosti: Typ hry Dovednostní, rodinná. Herní doba 15-30 minut. Autor Wlad Watine. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 99287 Kategorie: , , ,
Výrobce:Buzzy Games

Související produkty