Capstone Games Clinic: Deluxe Edition – 3rd Extension

1 119 

Capstone Games Clinic: Deluxe Edition – 3rd Extension  Capstone Games Capstone Games Clinic: Deluxe Edition – 3rd Extension 1119 Kč

Popis produktu

Klinika: Deluxe Edition – 3. rozšíření přidává 12 rozšíření a 3 související varianty hry Clinic: Deluxe Edition,

včetně následujících:
Cigarettes
Helikoptéry
Hasičská auta
Invalidní vozíky
Veřejné toalety
Agentura dočasného přidělení
Triage
Duchové
Terapeutičtí psi
Obchod se suvenýry
Klimatizace
Městský design 2.0
Varianta 2: Zmírnění stresu
Varianta 2a: Těžcí lékaři
Varianta 2b: Chytří lékaři
Varianta 2c: Pokorní lékaři

Po seriózních a realistických rozšířeních Rozšíření a 2. Rozšíření, která vás možná přiměla k otázce, zda je edice Clinic Deluxe hrou, nebo druhým zaměstnáním, bychom se možná měli vydat na periferii a prozkoumat tyto okrajové případy? Přesně to najdete v této nejnovější nabídce.

Na klinice se setkáte s kouřením, proletíte se helikoptérou, budete se vyhýbat duchům a psím výkalům a uši vám budou brutálně rvát pronikavé sirény hasičských aut. Možná dokonce budete dodržovat nové stavební směrnice navržené novým starostovým týmem.

Měli byste si na poslední chvíli vzít dárek z obchodu se suvenýry, abyste rozveselili pacienta psychiatrické léčebny? Především byste měli bedlivě sledovat teploty a pečlivě monitorovat tento nový “klimatizační” systém. Přece bychom nechtěli, aby se někomu stala nehoda, ne?

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-120 minut. Autor Alban Viard. EAN 653341428769. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 653341428769 Kategorie: , , ,

Související produkty