CGE Galaxy Trucker: Keep on Trucking

649 

CGE Galaxy Trucker: Keep on Trucking  CGE CGE Galaxy Trucker: Keep on Trucking 649 Kč

Popis produktu

Smějete se pirátům, vyhýbáte se bojovým zónám a každý meteorit přivítáte palbou z děl? Pokud jste zvládli základy hry Galaxy Trucker, pak jste připraveni na Galaxy Trucker: Keep on Trucking!

V tomto rozšíření má společnost Corp Inc nové lodě, které by chtěla, abyste vyzkoušeli, lodě, které pro vás budou výzvou, lodě, které vás donutí se ptát: “Co si mysleli?!”

Vaše lodě budou důkladně prověřeny novými dobrodružstvími, a pokud se vám vaše lety stále zdají snadné, karty “Drsné cesty” mohou z obyčejné mléčné dráhy udělat zvrácenou časoprostorovou noční můru.

Abyste se s těmito výzvami vypořádali, budete mít přístup k novým komponentům, které nabízejí nové taktické možnosti, a budete moci létat s novými mimozemšťany, z nichž každý má jedinečnou schopnost.

Jednotlivé části tohoto rozšíření lze vzájemně kombinovat, takže si můžete vybrat kombinaci, která pro vás bude nejzábavnější, takže ať už létáte s ostřílenými veterány, kterým chybí vzrušení z vybuchujících vesmírných lodí, nebo učíte nováčky, kteří právě přežili svůj první let, toto rozšíření vám pomůže pokračovat v cestě!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30 minut. Autor Vlaada Chvátil. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 92000 Kategorie: , , ,
Výrobce:CGE

Související produkty