CGE Starship Captains

1 299 

CGE Starship Captains  CGE CGE Starship Captains 1299 Kč

Popis produktu

Vítejte na palubě a gratulujeme k povýšení! Vaše “nová” hvězdná loď je připravena vydat se na svou první velkou plavbu. Stačí oškrábat trochu rzi a bude se jí dařit. A ta posádka? Možná vypadá na okrajích trochu zeleně, ale teď je to vaše posádka. Ať jsme na tebe pyšní.

Hvězdy volají… a dobrodružství čeká!

Jako nově povýšení kapitáni hvězdných lodí hráči velí své první hvězdné lodi a touží se prosadit v galaxii plné vesmírných pirátů, nevrlých starých androidů, starobylých artefaktů a meziplanetárních dobrodružství.

V této eurostylové hře pro 2-4 hráče, která kombinuje akční výběr a stavbu motorů, budete řídit různorodou posádku kadetů, praporčíků, androidů a důstojníků – každý z nich má jiné speciální role a schopnosti. Získáváním medailí můžete svou posádku povyšovat a cvičit pro ještě větší efektivitu. Stejně tak můžete vylepšovat svou loď výkonnými technologiemi pro stavbu motorů, abyste dosáhli maximální součinnosti.

Co budete s takto vylepšenou posádkou a lodí dělat? Prozkoumejte neustále se měnící galaxii plnou nebezpečných pirátů a meziplanetárních misí, abyste si zlepšili reputaci u tří různých galaktických frakcí a získali štědré odměny.

Máte na to, abyste obratně veleli své posádce a stali se nejlepším kapitánem ve vesmíru? Uvidíme!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 40-100 minut. Počet hráčů 2-4. Autor Peter B. Hoffgaard. EAN 8594156310653. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4.

Katalogové číslo: 8594156310653 Kategorie: , , ,
Výrobce:CGE

Související produkty