Chaosium Call of Cthulhu RPG – Alone Against the Tide

339 

Chaosium Call of Cthulhu RPG – Alone Against the Tide  Chaosium Chaosium Call of Cthulhu RPG – Alone Against the Tide 339 Kč

Popis produktu

Dobrodružství pro RPG hru Call of Cthulhu. Hratelné s Call of Cthulhu 7th edition.

Call of Cthulhu RPG 7th edition je nejnovější vydání hororové hry na hrdiny podle díla H.P. Lovecrafta. Hra se odehrává ve světě, jenž neustále ohrožují bytosti na hranici strachu a reality, které kdysi panovaly světu a po eónech spánku mu chtějí vládnout znovu.

Hrdinové příběhů, odhalující skrytou pravdu o existenci těchto monster, jsou pak často jejich nelidskostí a popíráním pravidel reality zahnáni až do samotného kouta šílenství. Pokud tedy nemají štěstí a nezemřou rovnou.

Alone Against the Tide je hororové dobrodružství pro jednoho hráče odehrávající se ve 20. letech minulého století. Tentokrát se ocitnete v kůži vyšetřovatele cestujícího do bohatého přímořského městečka Esbury ve státě Massachusetts. Vaše rozhodnutí ovlivní nejen vás, nýbrž i osudy obyvatel celého města!

Můžete si vybrat jednu ze dvou předpřipravených postav nebo si vytvořit vlastní. Do Esbury vás přivedl celý nespočet důvodů – ale všechny do jednoho ukazují na profesora Williama Harrise. Co má profesor Harris společného se zelenou mlhou, která obklopila město? Kdo jsou ti výhrůžně vypadající muži v černých oblecích, kteří s vámi přijeli přívozem? A co dělá ve městě budhistický mnich?

Ujistěte se, že než se vydáte odhalit tajemství mlžných ulic Esbury, jste vyzbrojeni tužkou, kostkami a příručkou Call of Cthulhu: Keeper Rulebook nebo Call of Cthulhu Starter Set.

Čeká vás nelehký úkol.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781568823515. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření, Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781568823515 Kategorie: , , ,
Výrobce:Chaosium

Související produkty