ConcernedApe Stardew Valley: The Board Game

1 889 

ConcernedApe Stardew Valley: The Board Game  ConcernedApe ConcernedApe Stardew Valley: The Board Game 1889 Kč

Popis produktu

Kooperativní desková hra o farmaření a přátelství podle videohry Stardew Valley od Erica Baroneho. Spolupracujte s ostatními farmáři a zachraňte údolí před zlovolnou korporací JojaMart! K tomu budete muset farmařit, rybařit, přátelit se a hledat nejrůznější zdroje, abyste splnili dědečkovy cíle a obnovili komunitní centrum. Sbírejte nejrůznější předměty, chovejte zvířata a prozkoumejte Důl. Získejte mocná vylepšení a dovednosti a s přibývajícími ročními obdobími zjistěte, zda dokážete ochránit kouzlo Stardew Valley!

Cílem hry je splnit Dědovy cíle a obnovit Komunitní centrum, k čemuž je potřeba shromáždit různé druhy surovin reprezentované destičkami. Na splnění tohoto úkolu máte pevně stanovený počet tahů. K tomu slouží balíček sezónních karet, který obsahuje 20 karet, z nichž se v každém tahu jedna táhne a spouští určité události. Hráči se v každém tahu kooperativně rozhodnou, kam zaměří své jednotlivé akce, a umístí do této části údolí svého pěšáka. Pomocí svých akcí navštěvují určitá místa a snaží se shromáždit zdroje, aby mohli splnit své společné cíle. Akce zahrnují například: zalévání plodin, snahu chytit ryby, házení kostkami pro průzkum dolů a mnoho dalších. Po vyčerpání balíčku sezóny hra končí.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 45-200 minut. Autor Eric Barone, Cole Medeiros. EAN 703355455531. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 703355455531 Kategorie: , , ,
Výrobce:ConcernedApe

Související produkty