Cool Mini Or Not Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix

749 

Cool Mini Or Not Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix  Cool Mini Or Not Cool Mini Or Not Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix 749 Kč

Popis produktu

Co vznikne, když spojíte napůl člověka, mluvícího mývala a mluvící strom, který umí říct jen své jméno? Ani já nevím, ale jsou tu, aby zachránili situaci! A to je dobře, protože Ronin zrovna řádí. Rozšíření Guardians of the Galaxy Remix pro hru Marvel United nabízí nový obsah, který si hráči mohou přidat do svých her.

Rozšíření Guardians of the Galaxy Remix pro hru Marvel United nabízí nový obsah, který si hráči mohou přidat do svých her. Jsou tu hrdinové: Star-Lord, Rocket Raccoon a Groot. Pak je tu Ronin a jeho vlastní balíček Masterplan. Hráči také cestují do nových lokací. A nakonec jsou tu karty misí Plánu B. Hráči je mohou vyměnit za běžné Mise, přičemž dokončení všech 3 vede k okamžitému vítězství.

Recenze (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 40 minut. Autor Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang. EAN 889696011763. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.

Katalogové číslo: 889696011763 Kategorie: , , ,

Související produkty