Cranio Creations Escape from the Aliens in Outer Space

1 199 

Cranio Creations Escape from the Aliens in Outer Space  Cranio Creations Cranio Creations Escape from the Aliens in Outer Space 1199 Kč

Popis produktu

Escape from the Aliens in Outer Space je strategická karetní hra, která se odehrává na těžce poškozené výzkumné lodi ve vesmíru. Palubní systémy selhaly a loď se ponořila do temnoty. Ale co je ještě horší: Záhadný mimozemský mor se vplížil na palubu a mění lidskou posádku v děsivá monstra! Zbývající členové posádky se zoufale snaží zachránit si život útěkem z opuštěné lodi, ale v temnotě číhají mimozemšťané… lačnící po lidském mase.

Hra se hraje na hexagonové mapě, která představuje vesmírnou loď. Každý hráč dostane list mapy a tužku. Mapové listy musí být ze stejné zóny a každá zóna má svůj specifický název. Začíná se od prvního hráče a pokračuje se po směru hodinových ručiček, každý hráč musí v každém tahu provést pohyb. K tomu musí hráč na svůj mapový list napsat souřadnice sektoru, do kterého se přesouvá. Pokaždé, když se hráči přesunou do šedých (nebezpečných) sektorů, musí si vytáhnout kartu; tyto karty nutí hráče, aby ostatním sdělili svou polohu nebo o ní lhali, v závislosti na kartě. Každá karta je před ostatními hráči utajena.

Cílem lidí je zachránit se pomocí únikových poklopů, zatímco cílem mimozemšťanů je ulovit lidi. Identita a pozice každého hráče je utajena; budete muset interpretovat pohyby a chování ostatních hráčů, abyste zjistili, kdo a kde skutečně jsou.

Další vlastnosti: 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.9. 9. Náročnost (1-5) 1.9. Autor Mario Porpora. Autor Pietro Righi Riva.

Katalogové číslo: 94662 Kategorie: , , ,

Související produkty