Crew Deadpool – klasické příběhy

639 

Crew Deadpool – klasické příběhy  Crew Crew Deadpool – klasické příběhy 639 Kč

Popis produktu

Užvaněný žoldák, zabiják s elánem, nejsarkastičtější vtipálek Projektu X přichází nyní ve sbírce svých nejstarších příběhů!
 
Deadpool, v závěsu se svým pomocníčkem Weaselem, vyráží hledat lásku, peníze a pořádnou melu – nikoliv nutně v tomto pořadí –, jenom aby se vzápětí dozvěděl, že jej pronásleduje protivník, kterého už před lety zabil! Jako kdyby to nestačilo, vloží se do toho Juggernaut, takže dochází ke střetu nezastavitelné síly a nezastavitelné užvaněnosti! Třeba ale nemusí být vše ztraceno, pokud se smyslné Siryn povede přivést všechny trochu k rozumu. Vydá se Deadpool za lepším životem veden voláním svého srdce, nebo zůstane na cestě chaosu, kterou si sám vytyčil? Odpověď zní: Ano! No a do toho tady hostují New Mutants, Banshee, Sasquatch a kdoví kdo ještě!
 
V této sbírce najdete příběhy původně vydané v sešitech New Mutants č. 98Deadpool: The Circle Chase č. 1–4Deadpool (1994) č. 1–4 a Deadpool (1997) č. 1, jejichž scenáristy jsou Fabian Nicieza, Rob Liefeld, Mark Waid a Joe Kelly a kresebně se na nich podíleli Rob Liefeld, Joe Madureira, Ian Churchill, Lee Weeks, Ken Lashley a Ed McGuinness.

 

Další vlastnosti: Typ hry Komiks. EAN 9788076790346. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 3. Jazyk hry český. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9788076790346 Kategorie: , , ,
Výrobce:Crew

Související produkty