Crew Vision: O trochu horší než člověk, o trochu lepší než zvíře (Legendy Marvel)

639 

Crew Vision: O trochu horší než člověk, o trochu lepší než zvíře (Legendy Marvel)  Crew Crew Vision: O trochu horší než člověk, o trochu lepší než zvíře (Legendy Marvel) 639 Kč

Popis produktu

Zamávejte Visionovým! VISION chce být jako člověk, a co je víc lidského než rodina? Proto se vrací zpátky tam, kde to všechno začalo. Do laboratoře, kde mu dal Ultron život a přeměnil jej ve zbraň. Do místa, kde se poprvé vzepřel předurčenému osudu a uvědomil si, že by mohl být něčím víc – že by mohl být člověkem. Právě zde je tedy stvořil. Virginii, manželku. Viv a Vina, dvojčata v pubertě. Vypadají jako on. Mají i stejné superschopnosti. A sdílí také jeho největší touhu (nebo je to posedlost?): neutuchající potřebu být zcela obyčejnými lidmi. Jsou to prostě jen sousedi odvedle, akorát nás můžou kdykoliv všechny zabít. Tak žádné obavy, vždyť co by se mohlo stát? Připravte se na zlomená umělá srdce, těla, která nezůstanou pohřbena, pravdu, jež bude odhalena… a na Visiona, který se navždycky změní.

Další vlastnosti: Typ hry Komiks. EAN 9788076791183. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 3. Jazyk hry český. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9788076791183 Kategorie: , , ,
Výrobce:Crew

Související produkty